⌚ SUUNTOCZ.cz⌚ POLARCZ.cz⌚ kupHodinky.cz⌚ TIMEX.cz⌚ GARMINCZ.cz⌚ stopwatch.czH.S.H Sport s.r.oH.S.H e-shop
⚂♟ Společenské-hry.cz♣ Pokerstore.cz◢ Orienteering.cz☼ RECTA◢ SPORTident.cz◢ VJsport.cz⌚ Kahuna.czH.S.H. Computer⛬ Všechny e-shopy
Bestsellery




40109
Šachy Traianus
3 860,- Kč

















SP-F16DVD
Fritz 16 + CZ upgrade
2 799,-Kč  1 999,- Kč


Seznam přihlášených 10. Zvolský Rapid 2018

Přihlášení k 20.4.2018 

Příjmení Jméno Oddíl ELO národní ELO FIDE Narozen
Zvířecí Matyáš ŠK Medvědi Zvole     2009
Jouja Matyáš ŠK Medvědi Zvole     2008
Zvířecí Adam ŠK Medvědi Zvole     2007
Svoboda Jan ŠŠ Stamat      2007
Glasbergerová Lucie Klub šachistů Říčany 1925 1222   2006
Muroň Václav neregistrovaný     2004
Bartko Filip ŠK Medvědi Zvole     2002
Nový Filip ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova     2000
Holý Filip TJ Košutka Plzeň o.s.     1994
Straka Vojtěch Tatran Litovel     1993
Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925     1987
Lébr Jan amatér     1983
Pucholt Martin ŠO Stochov     1978
Veselský Jan ŠK Praha - Smíchov     1975
Rybáček Jiří ŠK Medvědi Zvole     1975
Dubanský Bohuslav Bohemians Praha     1975
Kraus Petr ŠK Český Brod     1973
Glasberger Roman Klub šachistů Říčany 1925 1625   1971
Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole     1968
Papírník Milan       1965
Gregor Jiří TJ Neratovice     1965
Janáček  Jaroslav ŠK Mahrla Praha     1964
Hába Zdeněk ŠK Gordic Jihlava 2214 2222 1963
Kalinčiak Jozef Sportovní klub Kbely     1963
Kubíková Hana TJ Praga     1962
Žváček Antonín SK Kbely     1961
Sýkora Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha     1960
Hořínek  Karel ŠK Bohnice      1959
Picek Miroslav ŠK Teplárna Praha - Malešice 1919   1958
Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha     1958
Větrovský Michal SK Loko Praha     1958
Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925     1957
Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice, o.s. 2152 2142 1956
Bečvář Pavel ŠO Praga Praha 1717   1956
Eisner Oldřich Sokol Pečky příjezd 9:02   1955
Koper Štefan ŠK Kostelec n.Čern.lesy     1955
Fiala Jan Sokol Vršovice     1955
Pospěch Radim Šachový oddíl TJ DUKLA Praha     1954
Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha     1953
Jerman Richard NOVA Kladno     1953
Bartoníček Zdeněk ŠK Garde Kaznějov     1953
Feierfeil Jiří TJ JAWA Brodce 1923 1884 1952
Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky     1952
Forman Miroslav Kostelec nad Č.Lesy 2288   1951
Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925     1951
Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925     1951
Melich Jindřich TJ Pankrác     1950
Davídek Bohuslav Šachový klub Loko Praha z.s.     1949
Růžička  Zdeněk SK Loko Praha     1949
Harašta František Mahrla      1949
Šaur František Sokol Vršovice     1948
Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha 2315 2311 1947
Čižmár Štefan ŠK Bohnice     1947
Pavlíček Petr SK Loko Praha příjezd 9:02   1944
Tejkal Jiří SK Loko Praha     1940
Vávra Jan  TJ Sokol Praha-Vršovice     1939
Sedlák Josef ŠK Bohnice     1938
Holub Milan TJ JAWA Brodce     1936
Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad     1935
Bartoň Milan TJ Praga     1930
Bartoň Milan TJ Praga     1930