⌚ SUUNTOCZ.cz⌚ POLARCZ.cz⌚ kupHodinky.cz⌚ TIMEX.cz⌚ GARMINCZ.cz⌚ stopwatch.czH.S.H Sport s.r.oH.S.H e-shop
⚂♟ Společenské-hry.cz♣ Pokerstore.cz◢ Orienteering.cz☼ RECTA◢ SPORTident.cz◢ VJsport.cz⌚ Kahuna.czH.S.H. Computer⛬ Všechny e-shopy
Bestsellery




40109
Šachy Traianus
3 860,- Kč



















Výsledky Vltava Run a srovnání s druhým v pořadí

   
HSH
Čas
 úseku
HSH
Celkem
čas
Soupeř
čas úseku
Soupeř celkem
(posunutý čas)
Náskok
HSH
na úseku
Celkový
náskok
HSH
START Kvilda  
 
so 14:30
 
so 14:30
 
 
1. Bučina Soukup
35
so 15:05
38
so 15:08
3
3
2. Polka Škrabálek
37
so 15:42
37
so 15:45
0
3
3. Lenora Kovář
46
so 16:28
53
so 16:38
7
10
4. Stožec Kocián
37
so 17:05
44
so 17:22
7
17
5. Nová Pec Krajíček
59
so 18:04
58
so 18:20
-1
16
6. Horní Planá Řebíček
30
so 18:34
31
so 18:51
1
17
7. Olšina Nývlt
50
so 19:24
50
so 19:41
0
17
8. Černá v Pošumaví Pospíšil
23
so 19:47
24
so 20:05
1
18
9. Frymburk Ramba 
59
so 20:46
56
so 21:01
-3
15
10. Loučovice Ivanov
47
so 21:33
49
so 21:50
2
17
11. Rožmberk Klomínský
61
so 22:34
52
so 22:42
-9
8
12. Zátoň Brichta
42
so 23:16
36
so 23:18
-6
2
13. Český Krumlov Soukup
45
ne 00:01
49
ne 00:07
4
6
14. Zlatá Koruna Škrabálek
35
ne 00:36
33
ne 00:40
-2
4
15. Boršov Kovář
36
ne 01:12
42
ne 01:22
6
10
16. České Budějovice Kocián
33
ne 01:45
40
ne 02:02
7
17
17. Hluboka Krajíček
ne 02:26
38
ne 02:40
-3
14
18. Purkarec Řebíček       
42
ne 03:08
44
ne 03:24
2
16
19. Hněvkovice Zámek Nývlt
39
ne 03:47
41
ne 04:05
2
18
20. Hosty Pospíšil
39
ne 04:26
37
ne 04:42
-2
16
21. Dražíč Ramba 
31
ne 04:57
30
ne 05:12
-1
15
22. Jetětice Ivanov
60
ne 05:57
56
ne 06:08
-4
11
23. Květov Klomínský
33
ne 06:30
30
ne 06:38
-3
8
24. Kostelec n. Vltavou Brichta
55
ne 07:25
45
ne 07:23
-10
-2
25. Klučenice Soukup
37
ne 08:02
34
ne 07:57
-3
-5
26. Solenice Škrabálek
33
ne 08:35
36
ne 08:33
3
-2
27. Kamýk n. Vltavou Kovář
40
ne 09:15
44
ne 09:17
4
2
28. Líchovy Kocián
37
ne 09:52
43
ne 10:00
6
8
29. Štola Josef Krajíček
41
ne 10:33
39
ne 10:39
-2
6
30. Živohošt - lanový park Řebíček       
50
ne 11:23
50
ne 11:29
0
6
31. Nová Rabyně Nývlt
39
ne 12:02
42
ne 12:11
3
9
32. Hradištko Pospíšil
49
ne 12:51
45
ne 12:56
-4
5
33. Davle Ramba 
21
ne 13:12
21
ne 13:17
0
5
34. Vrané n. Vltavou Ivanov
32
ne 13:44
33
ne 13:50
1
6
35. Zbraslav Brichta
16
ne 14:00
15
ne 14:05
-1
5
36. CÍL Praha Soukup
25
ne 14:25
24
ne 14:29
-1
4

Časy jsou převzaty od pořadatele a jsou v hodinách a celých minutách. Pro porovnání je čas startu posunut tak, jakoby vítězný a druhý vítězný tým startovali společně.